• SUKCES TANECZNY HANI KSIĘŻAK

• 29 kwietnia 2023 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej Tańca, w którym również zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły.
            W konkursie udział wzięło 60 tancerzy w wieku przedszkolnym i szkolnym, którzy zaprezentowali 52 choreografie własnego autorstwa w kategoriach: solo, duety oraz mini formacje.
            I miejsce w mini formacji (wspólnie z Oliwią Popławską i Gabrielą Skarżyńską – uczennicami Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego) wytańczyła HANIA KSIĘŻAK – uczennica klasy II c.

Wyróżnienia zaś otrzymali: Jan Sierpowski, Maria Szczepanik, Wiktoria Deja i  Maja Biernacka.

D. Chylińska
            Zespół do Spraw Promocji

źródło:  ST-G MAX DANCE

• UCZEŃ Z PASJĄ

• ADAM ANTOŃSKI – absolwent naszej szkoły

Absolwent KLASY SPORTOWEJ Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II zaczynał swoją przygodę w sporcie z piłką ręczną następnie przerzucił się na siatkówkę.

Aktualnie występuje na pozycji środkowego bloku w drugoligowej drużynie MOS Wola Warszawa. Z tą drużyna zajął 4 miejsce na mistrzostwach Polski w 2019r. Rok później, kończąc przygodę z siatkówką młodzieżową,  wspólnie z drużyną zdobył tytuł mistrzowski. Na początku tego roku (2023) zajęli pierwsze miejsce w akademickim młodzieżowym pucharze Polski, a indywidualnie otrzymał nagrodę dla najlepszego blokującego w całym turnieju.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy kolejnych.

źródło: Klasy sportowe