• 2022 / 2023

• 30.09.2022
          • Dzień Chłopaka w świetlicy nr 1.

Święto obchodzone od 19 listopada 1999 roku na świecie, w Polsce 30 września, zyskuje na popularności. Zostało zainicjowane jako odpowiedź na Międzynarodowy Dzień Kobiet, a wywodzi się z Dnia Mężczyzn. Stanowi doskonałą okazję do dziewczęcych wyrazów pamięci, życzliwości, sympatii dla kuzynów, przyjaciół, kolegów. Miłym gestem jest docenienie obecności, wartości, zalet tych ostatnich szczególnie w tym dniu.
            Uczestniczki zajęć świetlicowych stanęły na wysokości zadania na piątkę, albowiem z sercem tworzyły laurkę dla kolegów i współdziałały w zabawach towarzyskich. Czyniły to z wdziękiem, chęcią sprawienia radości adresatom, jak również z nadzieją na wdzięczność 9 III 2023 r. ;-).
            Chłopcom przypadły do gustu malowniczy obrazek, mini plakat oraz rywalizacje o 1 miejsce i smakołyk (toffifee). Wszystko to wprawiło w dobry humor nie tylko młodziutkich celebrytów, ale też ich towarzyszki i prowadzącą, za co składa serdeczne dzięki ☺.

Emilia Jaczewska

• 05.09.2022
          • CO DZIEJE SIĘ W SZKOLNYCH ŚWIETLICACH?

W naszej szkole znajdują się 3 świetlice, które codziennie odwiedza wielu uczniów. Podczas pobytu w świetlicy dzieci mają możliwość odrobić lekcje, wykonać prace plastyczne, mogą korzystać z gier, puzzli, klocków, kącików  tematycznych…  Dużą popularnością cieszą się piłkarzyki, stół do tenisa, bilard  oraz cymbergaj.
            Zapraszamy do podejrzenia co dzieje się w szkolnych świetlicach.

D. Chylińska

• 15.09.2022
          • OBCHODY DNIA KROPKI W ŚWIETLICACH SZKOLNY

„Świetliczaki” – bywalcy świetlic – uczcili Międzynarodowy Dzień Kropki. W każdej z trzech świetlic podejmowano różne aktywności, których motywem przewodnim była KROPKA. Uczniowie, przy wsparciu pań:  D. Chylińskiej, E. Jaczewskiej, G. Kryńskiej i D. Żebrowskiej, wykonywali ciekawe prace oraz chętnie uczestniczyli w różnych grach i zabawach.

D. Chylińska

• 07 - 100 Węgrów ul. T. Kościuszki 16 Poland