• Samorząd Uczniowski

wydarzenia 2021 / 2022

Zbiórka trwa - Obrazek 1

ZBIÓRKA KARMY

W styczniu i lutym 2022 r. roku Samorząd Uczniowski po raz kolejny zorganizował zbiórkę karmy dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział w Węgrowie.
        Dziękujemy uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły za pomoc i wsparcie naszej akcji!!!

Agnieszka Zarzycka

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła tłustych pączków nasmażyła”

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek,                                                                                                        a Bartkowa uwierzyła tłustych pączków nasmażyła” - Obrazek 1

Dobra atmosfera w naszej szkole oraz troska o tradycje to dwa powody, dla których  Samorząd Uczniowski  zorganizował w naszej szkole - Dzień Pączka. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły mogli  tego dnia skosztować pyszne pączki, bo w tłusty czwartek nie powinno liczyć się kalorii. Zgodnie z tradycją w ostatni czwartek przed Wielkim Postem dozwolone jest objadanie się. Jeden z przesądów mówi, że kto nie zje w tłusty czwartek ani jednego pączka, temu w życiu nie będzie się wiodło.

Samorząd Uczniowski„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek,                                                                                                        a Bartkowa uwierzyła tłustych pączków nasmażyła” - Obrazek 2

Agnieszka Zarzycka